VIDEO VRÁTNÝ

2-drátové systémy video telefonů lze využít tam, kde již máte stávající kabeláž a chcete obnovit komunikační zařízení. Po dvou drátech probíhá komunikace audio/video a napájení 24V. Délka kabelu až 90m.

4-drátové systémy - napájení 12-20V, délka kabelu díky zesilovači signálu až 100m.
2/4-drátové systémy jsou vhodné pro rodinné domy, samostné byty.

IP a CAT5 systémy - systémy vyžadují UTP kabeláž, a další komponenty (switche, rozbočovače). Vhodné pro větší instalace, bytové domy, firmy, apod.


Door Bird - inteligentní video vrátný

Značku DoorBird charakterizuje kvalita, preciznost a technická důmyslnost. Ne náhodou se její dveřní stanice navrhované a vyvíjené v Německu staly nejprodávanějšími v Evropě. Společnost, která stojí za touto značkou, se jmenuje Bird Home Automation. Sídlí v Berlíně a San Franciscu. V roce 2010 představila první dveřní stanici - interkom propojený s chytrým telefonem - na světě. Od té doby krom mnoha spokojených uživatelů získala i řadu odborných ocenění za své inovace.


Chytrý interkom, ať už jste kdekoliv

S dvěřní stanicí DoorBird můžete mluvit se svými návštěvníky a otevřít jim dveře přes smartphone, ať už jste kdekoli na světe. DoorBird kombinuje inovativní technologii s exkluzivním designem a německou kvalitou. Nyní už vám žádná zásilka od kurýra neunikne.Spolupracuje se systémy Fibaro a LoxoneDoorBird můžete použít také v instalacích se systémem Fibaro či Loxone. V systému Fibaro dostanete z DoorBirdu živý obraz z kamery a můžete také odemykat vstupní branku.


Napište nám, co potřebujete...